Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Drtiče odpadu >

Drtič odpadu BONE CRUSHER Deluxe PS 3/4HP + pneuspínač

Drtič odpadu BONE CRUSHER Deluxe PS 3/4HP + pneuspínač

Cena produktu Drtič odpadu BONE CRUSHER Deluxe PS 3/4HP + pn... není známa.

 

Popis produktu Drtič odpadu BONE CRUSHER Deluxe PS 3/4HP + pneuspínač: Luxusní drtič nejvyšších parametrů. Má vyšší výkon oproti předchozím nabízeným typům, větší objem drtící komory, vyšší drtící prstenec a větší lopatky, nejvyšší odhlučnění. Drcení se díky těmto zv... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Drtič odpadu BONE CRUSHER Deluxe PS 3/4HP + pneuspínač - popis

nahoru

Luxusní drtič nejvyšších parametrů. Má vyšší výkon oproti předchozím nabízeným typům, větší objem drtící komory, vyšší drtící prstenec a větší lopatky, nejvyšší odhlučnění. Drcení se díky těmto zvýšeným parametrům podstatně zrychluje a ztišuje. Splňuje veškeré požadavky kladené na exkluzivní výrobky tohoto typu a je vhodný pro všechny typy domácností.Má veškeré schopnosti drtičů AMI včetně vysoké rychlosti drcení, bezproblémového provozu a vysoké životnosti. Jeho životnost je minimálně 27 let a po celou tuto dobu vám bude sloužit bez jakýchkoli nároků na údržbu výkon 520 W 2700 ot./min. příkon 3 A antikorozní provedení drtící komory a jejich prvků (veškeré další části jsou z kvalitních materiálů nepodléhajících korozi) nerezové provedení celková protihluková úprava DELUX velikost drtící komory 1,9 l (XL) energeticky úsporný vysokootáčkový motor s permanentním magnetem, který dosahuje plného výkonu již při jeho spuštění životnost drtiče 27 let doživotní záruka proti korozi rozměry: výška 40,6 cm průměr 21,8 cm váha 4 kg Drtič je elektrospotřebič, který se montuje přímo na odpad dřezu - místo sifonu. Potravinový odpad likvidujeme ihned při jeho vzniku: zbytky z talířů oplachujete rovnou do dřezu a veškeré slupky z ovoce a zeleniny, pecky, filtry z kávovaru, skořápky z ořechů a vajec, kosti, zbytky jídel, rybí hlavy apod., rozdrcené na nejjemnější částečky spolu s vodou „odplouvají“do kanalizace. Vhodný pro místní kanalizace vybavené septikem nebo místní čističkou odpadních vod. Důležité body připravenosti pro instalaci drtiče potravinových odpadů zapojená vodovodní baterie, pevně usazený dřez výška odpadu musí být nejlépe 35 - 40 cm od země na střed trubky standardního průměru; minimálně 18 cm od dna dřezu na střed trubky odpadu přívod elektrické energie 230 V zakončený zásuvkou pod dřezem a) zásuvka je vypínatelná světelným vypínačem - pro drtič bez spínače b) jen zásuvka - pro drtič s pneuspínačem nebo bezdrát. spínačem.Odběr drtiče je 490 W, nemusí být samostatně jištěný okruh průměr otvoru v dřezu musí být 9 cm (pokud není, lze nerezové dřezy upravit). Při úpravě velikosti otvoru dřezu dojde k mírnému zvlnění plechu kolem otvoru.

Výrobce Bone Crusher

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Drtič odpadu BONE CRUSHER Deluxe PS 3/4HP + pneuspínač užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ohřívače vody nebo Odvlhčovače vzduchu, Sety elektrospotřebičů, Smart home.

Nejlevnější Drtič odpadu BONE CRUSHER Deluxe PS 3/4HP + pneuspínač akční ceny - Levné Drtič odpadu BONE CRUSHER Deluxe PS 3/4HP + pneuspínač

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Drtič odpadu BONE CRUSHER Deluxe PS 3/4HP + pneuspínač stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Drtič odpadu BONE CRUSHER Deluxe PS 3/4HP + pneuspínač najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Drtiče odpadu.


;