Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Drtiče odpadu >

Drtič odpadu BONE CRUSHER Economy PS 1/2HP +pneuspínač

Drtič odpadu BONE CRUSHER Economy PS 1/2HP +pneuspínač

Cena produktu Drtič odpadu BONE CRUSHER Economy PS 1/2HP +pn... není známa.

 

Popis produktu Drtič odpadu BONE CRUSHER Economy PS 1/2HP +pneuspínač: Rozměrově nejmenší drtič z nabízené řady. Má veškeré schopnosti drtičů AMI včetně vysoké rychlosti drcení, bezproblémového provozu a vysoké životnosti.Jeho největší výhodou je přístupná cena a min... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Drtič odpadu BONE CRUSHER Economy PS 1/2HP +pneuspínač - popis

nahoru

Rozměrově nejmenší drtič z nabízené řady. Má veškeré schopnosti drtičů AMI včetně vysoké rychlosti drcení, bezproblémového provozu a vysoké životnosti.Jeho největší výhodou je přístupná cena a minimální rozměry. Právě proto se hodí do malých domácností a také v místech, kde je omezený prostor pro instalaci drtiče. Jeho životnost je minimálně 15 let a po celou tuto dobu vám bude sloužit bez jakýchkoli nároků na údržbu. montáž přímo na odpad dřezu nebo sifonu bezúdržbový výkon 475 W 2600 ot./min. příkon 2,25 A antikorozní provedení drtící komory a jejich prvků (veškeré další části jsou z kvalitních materiálů nepodléhajících korozi) částečná protihluková úprava velikost drtící komory 1,48 l (M) energeticky úsporný vysokootáčkový motor s permanentním magnetem, který dosahuje plného výkonu již při jeho spuštění životnost drtiče 27 let doživotní záruka proti korozi rozměry: výška 35,5 cm průměr 12,1 cm váha 2,8 kg Drtič je elektrospotřebič, který se montuje přímo na odpad dřezu - místo sifonu. Potravinový odpad likvidujeme ihned při jeho vzniku: zbytky z talířů oplachujete rovnou do dřezu a veškeré slupky z ovoce a zeleniny, pecky, filtry z kávovaru, skořápky z ořechů a vajec, kosti, zbytky jídel, rybí hlavy apod., rozdrcené na nejjemnější částečky spolu s vodou „odplouvají“do kanalizace. Vhodný pro místní kanalizace vybavené septikem nebo místní čističkou odpadních vod. Důležité body připravenosti pro instalaci drtiče potravinových odpadů zapojená vodovodní baterie, pevně usazený dřez výška odpadu musí být nejlépe 35 - 40 cm od země na střed trubky standardního průměru; minimálně 18 cm od dna dřezu na střed trubky odpadu přívod elektrické energie 230 V zakončený zásuvkou pod dřezem a) zásuvka je vypínatelná světelným vypínačem - pro drtič bez spínače b) jen zásuvka - pro drtič s pneuspínačem nebo bezdrát. spínačem.Odběr drtiče je 490 W, nemusí být samostatně jištěný okruh průměr otvoru v dřezu musí být 9 cm (pokud není, lze nerezové dřezy upravit). Při úpravě velikosti otvoru dřezu dojde k mírnému zvlnění plechu kolem otvoru.

Výrobce Bone Crusher

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Drtič odpadu BONE CRUSHER Economy PS 1/2HP +pneuspínač užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ohřívače vody nebo Odvlhčovače vzduchu, Sety elektrospotřebičů, Příslušenství k elektrospotřebičům.

Nejlevnější Drtič odpadu BONE CRUSHER Economy PS 1/2HP +pneuspínač akční ceny - Levné Drtič odpadu BONE CRUSHER Economy PS 1/2HP +pneuspínač

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Drtič odpadu BONE CRUSHER Economy PS 1/2HP +pneuspínač stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Drtič odpadu BONE CRUSHER Economy PS 1/2HP +pneuspínač najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Drtiče odpadu.