Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Drtiče odpadu >

Drtič odpadu BONE CRUSHER Heavy Duty 1/2HP + pneuspínač

Drtič odpadu BONE CRUSHER Heavy Duty 1/2HP + pneuspínač

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Drtič odpadu BONE CRUSHER Heavy Duty 1/2HP + p... není známa.

 

Popis produktu Drtič odpadu BONE CRUSHER Heavy Duty 1/2HP + pneuspínač: Nejprodávanější z nejvyššího typu drtičů. Tento typ drtiče patří mezi "klasiky" nabízené na našem trhu. Má plnou protihlukovou úpravou, 2x vyšší drticí prstenec a větší lopatky a nerezovou drtící ... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Drtič odpadu BONE CRUSHER Heavy Duty 1/2HP + pneuspínač - popis

nahoru

Nejprodávanější z nejvyššího typu drtičů. Tento typ drtiče patří mezi "klasiky" nabízené na našem trhu. Má plnou protihlukovou úpravou, 2x vyšší drticí prstenec a větší lopatky a nerezovou drtící komorou se zvětšeným objemem, což umožňuje drcení většího objemu odpadů současně a tím i zrychlení drcení.Jedná se o komfortní typ pro všechny domácnosti.Má veškeré schopnosti drtičů AMI včetně vysoké rychlosti drcení, bezproblémového provozu a dlouhé životnosti.Jeho životnost je minimálně 27 let a po celou tuto dobu vám bude sloužit bez jakýchkoli nároků na údržbu. montáž přímo na odpad dřezu nebo sifonu bezúdržbový vhodný pro každou domácnost výkon 490 W 2600 ot./min. příkon 2,25 A antikorozní provedení drtící komory a jejich prvků (veškeré další části jsou z kvalitních materiálů nepodléhajících korozi) plně nerezové provedení drtící komory se zvětšeným objemem celková protihluková úprava 2x vyšší drtící prstenec větší lopatky velikost drtící komory 1,9 l (XL) umožňuje drcení většího objemu odpadů současně a tím i zrychlení drcení energeticky úsporný vysokootáčkový motor s permanentním magnetem, který dosahuje plného výkonu již při jeho spuštění životnost drtiče 27 let doživotní záruka proti korozi rozměry: výška 38,1 cm průměr 21,8 cm váha 4 kg Drtič je elektrospotřebič, který se montuje přímo na odpad dřezu - místo sifonu. Potravinový odpad likvidujeme ihned při jeho vzniku: zbytky z talířů oplachujete rovnou do dřezu a veškeré slupky z ovoce a zeleniny, pecky, filtry z kávovaru, skořápky z ořechů a vajec, kosti, zbytky jídel, rybí hlavy apod., rozdrcené na nejjemnější částečky spolu s vodou „odplouvají“do kanalizace. Vhodný pro místní kanalizace vybavené septikem nebo místní čističkou odpadních vod. Důležité body připravenosti pro instalaci drtiče potravinových odpadů zapojená vodovodní baterie, pevně usazený dřez výška odpadu musí být nejlépe 35 - 40 cm od země na střed trubky standardního průměru; minimálně 18 cm od dna dřezu na střed trubky odpadu přívod elektrické energie 230 V zakončený zásuvkou pod dřezem a) zásuvka je vypínatelná světelným vypínačem - pro drtič bez spínače b) jen zásuvka - pro drtič s pneuspínačem nebo bezdrát. spínačem.Odběr drtiče je 490 W, nemusí být samostatně jištěný okruh průměr otvoru v dřezu musí být 9 cm (pokud není, lze nerezové dřezy upravit). Při úpravě velikosti otvoru dřezu dojde k mírnému zvlnění plechu kolem otvoru.

Výrobce Bone Crusher

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Drtič odpadu BONE CRUSHER Heavy Duty 1/2HP + pneuspínač užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ohřívače vody nebo Odvlhčovače vzduchu, Sety elektrospotřebičů, Příslušenství k elektrospotřebičům.

Nejlevnější Drtič odpadu BONE CRUSHER Heavy Duty 1/2HP + pneuspínač akční ceny - Levné Drtič odpadu BONE CRUSHER Heavy Duty 1/2HP + pneuspínač

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Drtič odpadu BONE CRUSHER Heavy Duty 1/2HP + pneuspínač stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Drtič odpadu BONE CRUSHER Heavy Duty 1/2HP + pneuspínač najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Drtiče odpadu.