Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Drtiče odpadu >

Drtič odpadu BONE CRUSHER Mid Duty PS 1/2HP +pneuspínač

Drtič odpadu BONE CRUSHER Mid Duty PS 1/2HP +pneuspínač

Cena produktu Drtič odpadu BONE CRUSHER Mid Duty PS 1/2HP +p... není známa.

 

Popis produktu Drtič odpadu BONE CRUSHER Mid Duty PS 1/2HP +pneuspínač: První z nejvyššího typu drtičů. Má plně nerezovém provedení drtící komory se zvýšenou protihlukovou izolací i drtící komory. Je sice ještě v kategorii cenově výhodných drtičů, ale co do technickýc... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Drtič odpadu BONE CRUSHER Mid Duty PS 1/2HP +pneuspínač - popis

nahoru

První z nejvyššího typu drtičů. Má plně nerezovém provedení drtící komory se zvýšenou protihlukovou izolací i drtící komory. Je sice ještě v kategorii cenově výhodných drtičů, ale co do technických parametrů a užitných vlastností již přechází do kategorie exkluzivních typů drtičů. Je vhodný pro každou domácnost. Má veškeré schopnosti drtičů AMI včetně vysoké rychlosti drcení, bezproblémového provozu a dlouhé životnosti. Jeho životnost je minimálně 27 let a po celou tuto dobu vám bude sloužit bez jakýchkoli nároků na údržbu. "montáž přímo na odpad dřezu nebo sifonu bezúdržbový vhodný pro každou domácnost výkon 475 W 2600 ot./min. příkon 2,25 A antikorozní provedení drtící komory a jejich prvků (veškeré další části jsou z kvalitních materiálů nepodléhajících korozi) plně nerezové provedení drtící komory celková protihluková úprava i drtící komory velikost drtící komory 1,83 l (L) energeticky úsporný vysokootáčkový motor s permanentním magnetem, který dosahuje plného výkonu již při jeho spuštění životnost drtiče 27 let doživotní záruka proti korozi rozměry: výška 38,1 cm průměr 18,8 cm váha 3,8 kg Drtič je elektrospotřebič, který se montuje přímo na odpad dřezu - místo sifonu. Potravinový odpad likvidujeme ihned při jeho vzniku: zbytky z talířů oplachujete rovnou do dřezu a veškeré slupky z ovoce a zeleniny, pecky, filtry z kávovaru, skořápky z ořechů a vajec, kosti, zbytky jídel, rybí hlavy apod., rozdrcené na nejjemnější částečky spolu s vodou „odplouvají“do kanalizace. Vhodný pro místní kanalizace vybavené septikem nebo místní čističkou odpadních vod. Důležité body připravenosti pro instalaci drtiče potravinových odpadů zapojená vodovodní baterie, pevně usazený dřez výška odpadu musí být nejlépe 35 - 40 cm od země na střed trubky standardního průměru; minimálně 18 cm od dna dřezu na střed trubky odpadu přívod elektrické energie 230 V zakončený zásuvkou pod dřezem a) zásuvka je vypínatelná světelným vypínačem - pro drtič bez spínače b) jen zásuvka - pro drtič s pneuspínačem nebo bezdrát. spínačem.Odběr drtiče je 490 W, nemusí být samostatně jištěný okruh průměr otvoru v dřezu musí být 9 cm (pokud není, lze nerezové dřezy upravit). Při úpravě velikosti otvoru dřezu dojde k mírnému zvlnění plechu kolem otvoru.

Výrobce Bone Crusher

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Drtič odpadu BONE CRUSHER Mid Duty PS 1/2HP +pneuspínač užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ohřívače vody nebo Odvlhčovače vzduchu, Sety elektrospotřebičů, Příslušenství k elektrospotřebičům.

Nejlevnější Drtič odpadu BONE CRUSHER Mid Duty PS 1/2HP +pneuspínač akční ceny - Levné Drtič odpadu BONE CRUSHER Mid Duty PS 1/2HP +pneuspínač

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Drtič odpadu BONE CRUSHER Mid Duty PS 1/2HP +pneuspínač stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Drtič odpadu BONE CRUSHER Mid Duty PS 1/2HP +pneuspínač najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Drtiče odpadu.